پنل اس‌ام‌اس چیست؟

حتما شما هم تجربه ساختن ایمیل و استفاده از پنل آنرا دارید. این پنل به شما اجازه می‌دهد ایمیل‌های خود را ارسال و دریافت کنید. کار کردن با پنل اس ام اس هم به همین سادگی است.

پنل اس ام اس در حقیقت یک نرم‌افزار در فضای اینترنت است که به شما اجازه می‌دهد مشتریان خود را مدیریت کنید و برای آنها پیامک‌های انبوه ارسال کنید.

حالا مشتریان شما می‌تواند یک نفر باشد، یا کل شاگردان یک مدرسه، یا در مقیاسی دیگر کل شهر یا کشور. به عبارت دیگر شما بدون نیاز به سخت افزار یا برنامه جانبی می‌توانید مشتریان خود را دسته‌بندی کنید و پیامک‌های متناسب هر دسته را ارسال کنید.

پنل اس ام اس چه قابلیت‌هایی در اختیار شما می‌گذارد؟

یک سامانۀ پیامکی درست همانند موبایل قابلیت‌های زیر را دارد:

  • قابلیت ارسال پیامک
  • قابلیت دریافت پیامک
  • قابلیت گزارش‌گیری
چگونه یک پنل اس ام اس برای خود تهیه کنیم؟

بعد از ثبت‌نام  پیامکی حاوی نام کاربری و رمز عبور برای شما ارسال می‌شود. سپس با وارد کردن اطلاعات نام کاربری و رمز عبور خود در صفحه‌ی ورود به این سامانه وارد پنل پیامکی ایران گستر خود می‌شوید.

پس از ورود به پنل پیامکی ایران گستر امکانات مختلف سامانه مانند ارسال تکی، ارسال انبوه، ارسال تدریجی، منطقه‌ای هدفمند، ارسال هوشمند، زماندار و …. را خواهید دید. با توجه به نوع پنلی که انتخاب نموده‌اید دسترسی ماژول‌های مختلف نیز مثل نظرسنجی، مسابقه، آزمون، تحلیلگر، منشی و … برای شما فعال می‌باشد.

با سرچ کردن عبارت “خرید پنل اس ام اس” به احتمال زیاد با سامانه‌های متفاوتی مواجه می‌شوید که به شما پنل پیامکی ارائه می‌دهند.

برای داشتن پنل اس ام اس در ایران گستر ابتدا یک اکانت کاربری در سایت ما بسازید. ،برای ورود به پنل اس‌ام‌اس ایران گستر ابتدا باید ثبت نام کنید.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی ایران گستر به شماره تلفن ۰۲۱66581190 تماس بگیرید.